fbpx

הנאה במשרה מלאה – יעוץ תעסוקתי ופיתוח קריירה מכל מקום בעולם

הטבות והנחות

תגידו כן! הצטרפו לקליקה ותהנו מהטבות בלעדיות

הטבה בלעדית לחברי הקליקה:
הנחה של 30% על מפגשים בודדים ועל כל תהליכי הליווי בהצגת כרטיס חבר.
שיחת אבחון ראשונית ללא עלות למיקוד רצונות, צרכים ומטרות ובדיקת כימיה הדדית (:

פעם הייתי מגוללת בין התמונות מפילות הלסת והפוסטים מעוררי ההשראה שרצו בנוודים דייגטליים ישראל… וחלמתי.
אז כעת אני פונה לכל החולמים:

שמי אפרת עוזיאל, אני פסיכולוגית, יועצת קריירה ומאמנת מוסמכת ובכל שנות עבודתי אני מלווה אנשים בתהליכי התפתחות וצמיחה אישיים וקבוצתיים. תמיד מצאתי אתגר וסיפוק מעבודתי אך בתוך תוכי החזקתי חלום גדול:
לטייל בעולם. היכן שארצה, מתי שארצה ובלי מגבלות של כסף.

שנים רבות הייתי כלואה בצורת החשיבה המקובעת שהטמיעה בי הסביבה הקרובה ולא ראיתי כיצד אוכל להגשים את החלום הזה. הוא ישב וקינן בתוכי וגדל והתעצם והפחד לצאת מהמקום הבטוח והמוכר, או חלילה להיכשל, כל הזמן עצר אותי והעלה את כל הסיבות למה זה “לא יכול לקרות”.

כשסוף סוף אזרתי את האומץ לשבור את תבניות החשיבה, ההרגלים והנורמות שליוו אותי שנים, פתחתי דרך חדשה ועצמאית, המאפשרת לי להגשים את החלום לטייל בעולם, תוך כדי שאני ממשיכה לעשות את מה שגורם לי לחוש משמעות והוקרה מידי יום ביומו – לעזור לאחרים להתפתח ולהגשים את עצמם בפן המקצועי.

כיום שוק העבודה – ההופך ליותר גלובלי ודיגיטלי – מאפשר לנו לעבוד בהמון עבודות מרחוק.
למעשה, אתם יכולים גם לעבוד בעבודה מהנה ומשמעותית (כעצמאים או כשכירים), גם להרוויח טוב וגם לעשות זאת מכל מקום בארץ או בעולם.
כל התורה היא: לעשות משהו שנהנים להתעסק בו, לשנות תפישה ולייצר הזדמנויות.

זו הסיבה שבחרתי ב”הנאה במשרה מלאה” כשם העסק שלי. אני מאמינה בכל ליבי שכשאדם אוהב את מה שהוא עושה, הוא מחויב יותר, הופך להיות מקצועי ומעורר השראה, ולכן – מצליח בגדול.

המטרה שלי כאדם וכאשת מקצוע היא לעזור לאנשים לראות את הגוון הייחודי שלהם בעולם הזה, להאמין בעצמם וביכולת שלהם להגשים את החלומות שלהם, להתמודד עם הפחדים ולמנף את הכישורים והמיומנויות שרכשו במהלך חייהם לכדי עיסוק שיגרום להם להנות בכל יום ממה שהם עושים.

אם גם החלום שלכם הוא לטייל בעולם ולהתפרנס ממשהו שעושה לכם טוב, אני מזמינה אתכם לתהליך ממוקד, אחד על אחד, להתחיל להוריד את הדברים אל המציאות.
הגישה שלי הוליסטית וכוללת את הניסיון האישי והמקצועי שלי, כלים מגוונים המותאמים לצרכיו של הלקוח, המון סבלנות ואמפטיה, פתיחות מחשבתית ואותנטיות.
אני מאמינה, שכל אדם אחראי לאושר שלו ולאפשרות לשנות את חייו מקצה אל קצה. גם (ודווקא) בתקופה מאתגרת שכזו.
אם אתם מרגישים מוכנים לעשות סוף סוף את הצעד הראשון, אתם מוזמנים ליצור איתי קשר דרך הקליקה ולקבל הנחה מיוחדת לחברי הקליקה!
חיבוק ענק ממקסיקו.

קוד הטבה לחברי הקליקה

תוכן לחברי הקליקה בלבד. הצטרפו לקליקה וקבלו גישה לכל ההטבות והנחות, מפגשים חברתיים ותוכן אקסלוסיבי.