fbpx

העברתי 80% מהפעילות הפיננסית שלי ל-פיוניר. למה?

חשבון דיגיטלי נימה NEEMA

הערת שוליים, הפוסט הזה יכול ומכיל קישורי affiliate, זה אומר שאם אתם נרשמים דרך הקישורים האלו, במקרים מסויימים אני מתוגמל על ידי החברה\שירות המוזכרים.
לכם זה לא עולה כלום, ולי זה עוזר לייצר תוכן, ולתחזק את נוודים דיגיטליים ישראל. תודה!

השורה התחתונה: כל הלקוחות שלי משלמים לחשבון ה-Payoneer שלי, את מרבית התשלומים שלי לספקים – אני משלם דרך Payoneer.

בכל הקשור לבנקאות, אני פריבילג, ניצלתי את האפשרויות שעומדות לרשותי לפתוח חשבון בארה”ב, באירופה, ובישראל. חשבון הבנק האמריקאי שלי הוא מוצר מצוין – לא עולה כסף להחזיק בו, השירות הטלפוני יעיל (עוד נגיע לזה), כל חברה בעולם תסכים לשלוח כספים לבנק אמריקאי, וכרטיסי האשראי שלהם נותנים לי הטבות רבות הקשורות לצבירת מיילים, תשלום בחו”ל, וביטוחים (כתבתי על הפעם ההיא שהם החזירו לי קרוב ל-10,000 דולר).

בנקים אחרים גם הם לא רעים, אבל מהנסיון שלי, חשבון בבנק אמריקאי גדול, זה משהו שכל נווד דיגיטלי היה שמח שיש לו.

אז למה בכל זאת עברתי ל-Payoneer?
1. פיוניר הינו בנק דיגיטלי, נטול סניפים, וכל השירות ניתן מרחוק. כך אני יודע בוודאות שאני לעולם לא אתבקש להגיע לסניף בנק שנמצא 6,000 ק”מ ממני, כמו שקרה לי עם הבנק האמריקאי שלי.
הם צלצלו להגיד לי שהם צריכים לעדכן אותי לגבי “משהו”, אבל לא יכלו למסור לי בטלפון או במייל על מה מדובר – עליי להגיע לסניף. אין בכוונתי לטוס לארה”ב, לסניף הספציפי שלי שנמצא בחוף המערבי בשביל לקבל חדשות מרעישות.
מיותר לציין – עד היום אני לא יודע מה הם רצו ממני.

2. שירות בעברית, ושירות מצוין. לא שהאנגלית שלי לא מספיקה, אבל לקבל שירות בעברית זה לא רק קל יותר, זה גם אופי אחר של שירות. מנהלת החשבון שלי, נועם, עונה לי במהרה במייל, מצלצלת אליי אם צריך, וסוד כמוס – גם יש לי את הוואטסאפ שלה במקרה ואני צריך עזרה דחופה – זה השירות האישי הזה שכל הבנקים מדברים עליו, אבל אף אחד לא באמת מספק.

3. חשבון חינם, ועמלות נמוכות – אין עלות קבועה לחשבון פיוניר (אלא אם לא ביצעתם אף פעולה במשך שנה) והעמלות הן נמוכות, קבלת כספים הינה חינם, תשלום לחשבון פיוניר אחר הינו בחינם, והעברות בנקאיות נושאות עמלות נמוכות (טיפ: אפשר גם להתמקח!). אני מוסיף ואומר: יש פתרונות שעבור העברה בנקאית מסויימת יגבו פחות כסף, כמו Wise, אבל כפתרון כולל אני מוצא את Payoneer הפתרון המועדף שלי, כמו גם אני ממשיך להחזיק בחשבונות אחרים.

4. מטבע זר – פיוניר נותנים ללא עלות  חשבונות המאפשרים להחזיק מטבעות כמו USD, EUR ו-GBP, בעוד רוב הבנקים מגבילים למטבע אחד או שניים.

אני ממשיך להחזיק בחשבונות בנק רגילים, וגם בשירותים כמו PayPal ו-Wise – לכל אחד מאלו יש יתרונות וחסרונות, ומדי פעם אני משתמש בהם בשביל לתת פתרון נקודתי לתשלום או קבלת תשלום מסויימים.
בעידן בו רוב השירותים הפיננסים ניתנים ללא בחינם (ללא דמי ניהול) אין סיבה לא לפתוח חשבונות כאלו.

בסופו של דבר, הפתרונות האלו חוסכים לי כסף בעמלות, בדמי ניהול, בהמרת מטבע, ומקלים עליי לקבל כספים מלקוחות במקומות ומטבעות שונים.
וזה לא משנה אם אתם עצמאיים או שכירים, אם יש לכם הפקדה בודדת בחודש או עשרות פעולות – כל העמלות שאנחנו משלמים לבנקים ושירותים אחרים מצטברים למאות ואלפי שקלים, ואין סיבה לא לחסוך אותם.

תקדישו 15-20 דקות ותתחילו לחסוך הרבה כסף בטווח הארוך.
להרשמה ל-Payoneer, כולל הטבה
להרשמה ל-Wise

הטבות למצטרפים דרך נוודים דיגיטליים ישראל
– עמלת טעינת כסף לחשבון דולר אמריקאי – 0% במקום 1%
– עמלת משיכה 1.8% במקום 2.0%
– בנוסף, מצטרפים חדשים יקבלו 25$ מתנה כאשר יגיעו ל-1000$ הראשונים בחשבון פיוניר
* ככל שתהיה לכם יותר פעילות, תוכלו להפחית עוד יותר את העמלות.

שוחחתי עם ולריה מחברת Payoneer, שהסבירה למה ולמי פיוניר מתאימים
לדעתי? אין שום סיבה לא להחזיק בחשבון כזה, אי אפשר לדעת מתי הוא יהיה שימושי.
השיחה המלאה ביוטיוב >>

תגובות

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

 1. אני מוכר ב ebay שאילצה אותי לפתוח חשבון בפיוניר אחרת אין לי אפשרות למכור. לצערי העמלות שגובה פיוניר מטורפות. העמלות נגבות למרבה הבושה גם ממחיר המשלוח דבר שמחייב אותי לגבות את עמלת פיוניר מהקונה. פיוניר מבחינתי גרמה לי לייקר את המוצר ללא פרופורציה. עד היום לא הבנתי איך יש כאלה שטוענים שזאת מערכת מסלקה טובה כשהיא בעצם גובה מהקונה עמלה גם על המשלוח

  1. יש כאלו שטוענים שהיא מסלקה טובה, מכיוון שעבורם היא טובה.
   עבורך EBAY פלטפורמה טובה, עבור אחרים היא נוראית.

   לא כל שירות מתאים לכולם, ואני מבין שזה מתסכל לשלם עמלות, אבל זה המחיר של לעשות עסקים.
   כולנו צריכים להתקיים, גם פלטפורמה כמו פיוניר, ואלו הן העלויות תפעול ורווח שלהם.

   אני מניח שאתה מוכר ברווח את המוצרים שלך באיביי?
   כולם צריכים \ רוצים להתפרנס.

   נסה לדבר עם פיוניר, במחזורים מסויימים עם מפחיתים עמלות ונותנים הטבות שונות.

Picture of דין קיכל

דין קיכל

איפה דין? הנווד הדיגיטלי, מטייל ועובד מרחוק מאז 2014. הקים ומוביל את 'נוודים דיגיטליים ישראל', ביקר עד כה בלמעלה מ-100 מדינות ולא מתכנן לעצור בקרוב.
עריכת פוסט
You are not permitted to submit this form!