fbpx

כל מה שצריך לדעת על ביטוח

פוסט מגה-מקיף בנושא ביטוח נסיעות לחו”ל הכולל טיפים וכלים פרקטיים ששווים לכם הרבה כסף, שמרו במועדפים. המשיכו לקרוא רק במידה ואתם רוצים לצאת מישראל לנפוש לבלות לנדוד לעבוד או לעשות רילוקיישן…

כל הידע והמידע כאן נמסר לנו מסוכנות הביטוח הרשמית של הנוודים הדיגיטלית – נחלים ביטוח ונכתב על ידי מנכל החברה ניר סטילוגלו. נחלים עוסקת בביטוחי-חו”ל מעל 20 שנים, מייצגת את כל חברות הביטוח המובילות במחירים ישירים : פספורט-קארד, כלל, פניקס, דייויד-שילד, מגדל, הראל ועוד

לקבלת הצעת מחיר לביטוח – מלאו את הטופס, וצוות נחלים יחזור אליכם באותו היום.

שם מלא*
טלפון נייד*
כתובת דואר אלקטרוני*
* כתובת דוא"ל פעילה
הודעה

1. מדוע לרכוש ביטוח דרך סוכן ביטוח? 1. מחיר : המחירים שאנו מציגים ומציעים הם אותם מחירים של חברות הביטוח – לכל היותר. (נחלים מקבלת עמלה מכל חברות הביטוח ואינה גובה שום עמלה מהמבוטח ואנו אדישים היכן תהיו מבוטחים העיקר שתבחרו את המוצר והכיסויים שאתם צריכים) אמנם המחירים דרכינו וישירות דרך חברות הביטוח הם אותם מחירים אבל דרך נחלים ברב המקרים תשלמו פחות מהסיבה שאנו בוחנים אלו כיסויים אתם צריכים באמת ובוחנים את הפתרונות מכלל החברות בכדי למצוא את הביטוח הכי מדוייק לכם.

 

2. ראיה ובחינה מקיפה של הענף : נציג של חברת ביטוח ובוודאי אתר של חברת ביטוח אינו מכיר את כלל הענף, היתרונות והחסרונות של כל חברה וחברה, כיסוי וכיסוי, הרחבות, תקרות, השתתפות עצמית, פחת ועוד פרמטרים חשובים -במיוחד ברגע התביעה -התפקיד שלנו כברוקר מוביל הוא לאתר את הפתרון הכי מתאים עבורכם בכל המובנים מההתחלה ועד חזרתכם הבטוחה לישראל.
מנכ”ל נחלים, ניר בעצמי ישבתי, קראתי וריכזתי את כל הפוליסות של כל החברות ויצרתי השוואה ייחודית יסודית ומקיפה לא רק בצד העלויות אלא בצד ההבדלים השונים של כל כיסוי וכיסוי השתתפות עצמית בכל סעיף, פחת, תקרות חריגים והכל כדי לבצע התאמה מרבית לצרכים שלכם.
3. תביעה וליווי : אנחנו נלווה אתכם מרגע התאמת המוצר והפקת הפוליסה דרך הטיפול בכל בקשת שירות בעודכם שוהים בחו”ל כמו הוספת הרחבות לימים ספציפיים שינויים נדרשים וכמובן ברגע האמת : התביעה – לנחלים יש מספרים ניידים הזמינים בווטס אפ, טלפון חירום 24/7 של חברת הביטוח אם קרה משהו באמצע הלילה ותמיד כמובן ניתן להגיע אליי ישירות בכל בעיה.תמיד. (ניר נייד 972525605336+)
אני יכול לספר על מאות דוגמאות של תביעות משמעותיות כולל ליווי אישי שלי בשיחת ווטס אפ בעודי מלווה מבוטח שאושפז בבית חולים בקוטאו לבית חולים “אמיתי”…כי המדדים שלו ירדו ובית החולים לא היה מספיק טוב ועד ששוחרר מבית החולים בריא ומאושר לחיק משפחתו
אנחנו רואים אתכם ומסתכלים לכם בעיניים- שליחות זה המנוע המרכזי שמניע אותנו🙏😊
4. אני והצוות במשרד : המחוייבות של כולנו, המוניטין של נתינת שירות והצד המקצועי שמוביל אותנו הוא הבסיס ועמוד השדרה שלנו, העובדה שאני 25 שנים בענף הביטוח, מחובר לכל החברות מלמעלה ועד למטה וזה שכיהנתי כסמנכ”ל בכלל ביטוח עד לפני 10 שנים בוודאי לא מזיקה😉

כמה דגשים מקצועיים וטיפים פרקטיים לפני רכישת ביטוח :
1. הביטוח הבסיסי הינו ביטוח שאינו כולל שגרה ומניעה ומגיע עם כיסוי של הוצאות רפואיות שיספק מענה לצרכים הביטוחיים שלכם בחו”ל (מכאב ראש “קטן” ועד אשפוז גדול שיחה או ביקור עם רופא on-line,תרופות מרשם, הטסה רפואית וכו) וסעיפי איתור חיפוש וחילוץ וצד ג אותם ניתן להסיר במידת הצורך, למרות שלתאילנד לדעתי לא נכון לוותר על סעיף זה, בסעיפים אלו יש הבדלים בין החברות במחירים ובכיסויים וחשוב לשים את הדגש על הצורך האישי של הדגשים השונים
אופן טיפול בתביעה : ישנן חברות שמטעינות כרטיס פיזי, אחרות מטעינות כרטיס אשראי בטלפון הנייד ויש שמשלמות ישירות לרופאי הסדר וכאלו שמעבירות כסף בביט.
2. ביטוח כבודה, גם פה ישנם הבדלים בין החברות והכיסויים, ישנן חברות שמציעות פיצוי על עיכוב בכבודה בין 150 ל200 דולר ,חברה שמציעה בנוסף פיצוי בגובה 850$ על עיכוב נוסף של 5 ימים, יש חברות שהתקרות שלהן היא פי 3 משאר החברות, יש חברה שהכיסוי הוא לגניבה בלבד ואחרות לאבדן או גניבה..יש חברות שיש כיסוי לפריט בודד שיכול לספק מענה לנושא מחשב נייד שאינו חדש או יקר, ויש לשים לב לקבלות או נושא הפחת שכל חברה מתייחסת אליה באופן שונה.
3. ביטוח למחשב טלפון ומצלמה – ישנם הבדלים בעלויות בחריגים בהשתתפות העצמית ובתקרות השונות וכמובן נושא הפחת כאמור והקבלות וככל שתקופת הביטוח ארוכה יותר העלות גבוהה יותר, שווי עדכני של המוצר ויש לשקול עלות מול תועלת כמובן.
4. ביטוח ספורט אתגרי : ברב החברות ניתן לשלוח הודעה מראש על בקשת הוספת ספורט אתגרי לימים ספציפיים, לפחות 24/48 שעות לפני, לדוגמא כשטסתי עם משפחתי לפני חודש לתאילנד רכשנו את הביטוח הבסיסי כולל איתור חיפוש וחילוץ וצד ג ובימים שעשינו אומגה שלחתי הודעה למשרד בווטס אפ להוסיף הרחבה לכיסוי עבור הימים הספציפיים בלבד כך שלא שילמתי על כולם לכל הימים אלא רק על מי שעשה ורק לאותם ימים, באותה חברה אגב טיול ג’יפים שעשיתי בצפון לא דרש גם הוא הרחבת ספורט אתגרי וישנן חברות בהן לא ניתן להוסיף ספורט אתגרי לימים ספציפיים ונדרש לרכוש לכל התקופה.
אגב תמיד ניתן להכנס לגוגל ולבדוק אלו ענפים ספציפיים דורשים בכל חברה הרחבה שכזו או לבדוק איתנו כמובן.
5. הרחבה של החמרה למצב רפואי קיים
סעיף חשוב למי שנדרש אליו, גם פה יש פערים בין החברות השונות אך הדבר החשוב הוא קודם כל לדעת דבר מטד חשוב…ברגע שיש סעיף החמרה סכום הביטוח קטן באופן דרמטי וחשוב להבין שהתקרה יורדת משמעותית. לתאילנד, ברב המקרים זה אמור להספיק ועדיין חשוב לדעת לפני.. בלי קשר ובאותו עניין אציין כי תמיד יש לומר את האמת לחברת הביטוח ולא לנסות לחסוך כסף כי אז יש סיכוי גבוה שרוכשים נייר ללא כיסוי, אספר בקצרה כי הייתה לנו תביעה שנדחתה על סך מליון שח בגלל שנטען שחל שינוי במצב הרפואי לאחר רכישת הביטוח ועד הטיסה לאחר שחברת הביטוח חפרה בתיק הרפואי וגילתה שהילד ביקר הבית חולים שבוע לפני הטיסה ולא עידכן, אגב נרכש סעיף החמרה ובסופו של דבר לאחר דין ודברים שלי מול מנהלת מחלקת התביעות והמשפחה התביעה שולמה -במלואה.
6. ביטול השתתפות עצמית ברכב שכור.
לכל החברות יש כיסוי שכזה המאפשר לרכוש סעיף ביטול השתתפות עצמית במקרה של רכב שכור שנכון לבדוק נקודתית באם נכון לרכוש הרחבה זו למול רכישת ביטוח בחברת ההשכרה – ללא השתתפות עצמית כלל
השוואה צרכנית נבונה :עלות ההרחבה למול העלות של חברת ההשכרה
7. סעיף לביטול וקיצור רפואי ו/ או מגן קורונה.
סעיף שהוא יותר כלכלי מאשר רפואי ומהווה פתרון למי שרוצה להבטיח שאם חל ביטול או קיצור שבעקבותיו ישנו נזק כספי ונדרש מסיבה של מקרה רפואי חירומי לבטל או לקצר את החופשה ורוצה לקבל החזרים בגין הנזקים והכל כמובן כפוף לתנאי הפוליסה, גם פה ישנם פערים בין החברות וכאלו שלאחרונה חברות שמוסיפות ללא עלות את מגן הקורונה להרחבה של ביטול וקיצור רפואי.
8. תקופות ביטוח מרבית ולצעירים מעל גיל 60
כחלק מהפעילות שלנו בנחלים אנו בוחנים ומשיגים גם אישורים נקודתיים לתקופות ארוכות, למי שעובד מרחוק ובאופן ייחודי יש לנו פתרון לשנתיים כולל אפשרות רכישה מחו”ל וגם פתרונות לגילאים שחברת הביטוח מגבילה בתקופות יחסית קצרות אנו עושים מאמצים וגם מניבים תוצאות כדי לאפשר לכם לטייל בעולם עם שקט נפשי בכל גיל – מוזמנים לנסות אותנו. מלאו את הטופס בדף הזה, ונבדוק עבורכם את הפתרון המקצועי הכי נכון עבורכם מבין כל החברות כי זה החלק הכי חשוב והכל במחירים ישירים.
נסיעה טובה ובטוחה,
ניר סטילוגלו
מנכ”ל
נחלים ביטוח לסטודנטים נוודים דיגיטליים ונסיעות לחו”ל
שם מלא*
טלפון נייד*
כתובת דואר אלקטרוני*
* כתובת דוא"ל פעילה
הודעה

תגובות

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Picture of Nir Stilogalo

Nir Stilogalo

מנכ"ל סוכנות ביטוח נחלים. עסוק סביב השעון בלעזור לישראליים מנוודים, מטיילים וברילוקיישן.
עריכת פוסט
You are not permitted to submit this form!