fbpx

תעשו שזו תהיה שנה טובה

אני כבר לא מאחל לכם שנה טובה, אני פשוט מבקש ממכם שתעשו שזו תהיה שנה טובה.

לפני שמונה שנים הפסקתי לקוות או לצפות שדברים טובים יבואו בכיווני והחלטתי לקחת שליטה מלאה על החיים שלי – המקצוע, ההכנסה, החופש לנוע בעולם, אזרתי אומץ והתחלתי להשקיע בעצמי, ובעתיד הפיננסי שלי.
אם בתחילת דרכי כנווד דיגיטלי ועובד מרחוק הייתי יודע כמה רחוק ההחלטות האלו ייקחו אותי – אני מאמין שהיה לי פי 100 יותר מוטיבציה ואנרגיה לרדוף אחר החלומות שלי.

ב-2018 הקמתי את נוודים דיגיטליים ישראל – במטרה אחת – להפיץ את הבשורה ולעזור לכמה שיותר אנשים להגשים את החלומות שלהם, ולחיות את החיים שהם ראויים להם – בלי קשר אם הם רוצים לטייל, להיות עשירים, או לעבוד מרחוק, כל אחד ואחת עם השאיפות שלהם – לא כולם רוצים אותו דבר, לא לכולם מתאים לטייל כל שבוע במדינה אחרת בעולם, ולא כולם רוצים להיות מולטי-מליונרים – אבל כולם רוצים להיות מאושרים.
שלוש שנים אחרי, שבט נוודים דיגיטליים מונה 24,000 חברים, המרכיבים קהילה מיוחדת במינה ובולטת בישראל ואף בעולם, ואני מקבל פניות ממנהלי קהילות מקבילות ברחבי העולם בכדי להבין מה הקסם שלי להובלת קהילה, ואני רק מסביר שזה לא אני – זה הכל החברים.

לאורך שלוש השנים של הקהילה ראיתי איך מאות חברים הגשימו את חלום הנוודות, ניפצו את תקרת הזכוכית הדמיונית, ונפטרו מכל אותן אמונות מגבילות.
לאלו שעשו זאת – מזל טוב, וכל הכבוד לכם – אתם השראה עבורי, ועבור רבים בקהילה שלנו.
לאלו שמתלבטים, אינם בטוחים, לא יודעים מאיפה להתחיל – אל תחפשו רחוק, אל תנסו להמציא עצמכם מחדש – להיפך – חפשו קרוב, ממש מתחת לפנס – בקהילה שלנו יש את התשובות לכל השאלות והאתגרים בחיים העסקיים, האישיים, בעבודה, בהשקעות ולטיולים. הקסם אצלנו נובע מהאותנטיות והאכפתיות הכנה של חברי הקהילה – רצון אמיתי לשתף ולעזור לאחרים.
העיזו לשאול, והעיזו לשתף.
אל תתנו לעוד שנה מחייכם לעבור מבלי שאתם נוקטים פעולה לשינוי חייכם לטובה.
אני מניח שרובכם מאושרים, וחייכם מלאים כל טוב – נהלו את מה שטוב, שפרו את מה שלא.

חברים יקרים, שוב תודה לכם שאתם חלק מנוודים דיגיטליים ישראל
אני מעריך את המוערבות שלכם, ומודה לכם על כל לייק ותגובה לפוסטים של החברים – זה עוזר, זה מעודד וזה מה שגורם לחברים להמשיך ליצור ולכתוב.
לאלו שכותבים באופן פעיל – תודה תודה ותודה! אתם הקטר של הקבוצה, מובילי הדעה, ונותני הטון – אינני לוקח זאת כמובן מאליו שאתם מקדישים את הזמן לכתוב ולשתף – הבמה הזו, נוודים דיגיטליים ישראל, היא שלכם, ועבורכם – תודה!

אל חברי הקליקה, מועדון החברים – תודתי הגדולה ביותר היא אליכם – בשנה האחרונה הקליקה הכפילה עצמה וכעת מונה מעל ל-250 חברים.
הפעילות באתר, בערוצי הצ’אט ובמפגשים הדו-שבועיים שלנו יצרה את כל מה שחלמתי עליו – קהילה אינטימית ומגובשת שלוקחת את המושג “קהילה” צעד אחד קדימה.
החברויות, העסקים, ושיתופי הפעולה שנרקמים הם קסם אמיתי, ומהווים התמורה הכי טובה לדמי החבר במועדון.
בשנה הקרובה אתם יכולים לצפת לעוד יותר פעילות, יותר הרצאות, יותר מפגשים, יותר הטבות, יותר שיתופי פעולה, יותר תוכן ויותר ערך.

אם אתם עדיין לא חברים בקליקה, אני מזמין אתכם להצטרף אלינו – יש לנו שם קסם מיוחד, הקליקה היא קרש הקפיצה הכי טובה לנוודות הדיגיטלית.
עשיתם מנוי ולא קיבלתם ערך בחודש הראשון? אשמח להחזיר לכם את דמי המנוי במלואם. בלי שאלות, ובאופן מיידי.
פרטים והרשמה בקישור הבא: https://www.dnisrael.co.il/home/dnclique/

חברים יקרים, אל תחכו יותר, אל תוותרו לעצמכם – עשו שהשנה הזו תהיה הטובה מכולן, שינויים הם לא קלים, ומביאים איתם אתגרים – אך בסופו של האתגר, הקושי והעלייה בהר – נמצאים ההצלחה, האושר וההנאה.
בכל מה שתחברו להצליח השנה – אני מאחל לכם דרך צלחה, ומזכיר לכם שאני, יחד עם 24,000 חברים נוספים נמצאים כאן בכדי לצלוח את הדרך הזו יחד.

תמשיכו לומר כן! צאו לגלות את העולם.

זו תהיה שנה טובה, אני אומר לכם,
נמרוד דין קיכל
איפה דין? הנווד הדיגיטלי

 

תגובות

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Picture of דין קיכל

דין קיכל

איפה דין? הנווד הדיגיטלי, מטייל ועובד מרחוק מאז 2014. הקים ומוביל את 'נוודים דיגיטליים ישראל', ביקר עד כה בלמעלה מ-100 מדינות ולא מתכנן לעצור בקרוב.
עריכת פוסט
You are not permitted to submit this form!